Lūgšanu Nams

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
LatvianEnglish (United Kingdom)

Balsu skaitīšanas komisijas priekšsēdētājs

E-mail Print PDF

 Pravietisks sapnis par vēlēšanām ASV

2020.gada 21.novembrī

Sapnī es atrados Amerikā pēc Prezidenta vēlēšanām.Es atrados tādā kā žurnālistu pulciņā,kuri izjautāja balsu skaitīšanas komisiju.Tās priekšsēdētājs runāja,ka balsis ir saskaitītas .'' Ja arī ir bijusi krāpšanās,tad tur neko vairs nevar mainīt,ne pierādīt.Mums visiem ir jāsamierinās ar rezultātu,kāds nu tas šobŗīd ir '',sacīja priekšsēdis.

Dīvaini,ka komisijas priekšsēdētājs spēlēja it kā 2 lomas.No vienas puses viņš juta līdzi žurnālistiem un pats nebija īsti priecīgs par vēlēšanu iznākumu,taču sapnī es redzēju šī cilvēka otru dabu,kas slēpa sevī kaut kādu viltigu smīnu.

Pēc intervijas žurnālisti devās projām,taču man šis cilvēks likās aizdomīgs,tāpēc nolēmu viņu izsekot,lai uzzinātu visu patiesību.

Es sekoju priekšsēdētājam no lielāka attāluma.Viņš gāja pa ielu līkločiem,tad nogāja pa tuneļiem kaut kādos pagrabos,kur atkal bija visādi līkloči,kamēr viņš apstājās dziļā pagrabā,kur bija ierīkoti kaut kādi kantori.Pašā galējā kantorī tagad bija ierīkota pavisam legāla ķīmiskā tīrītava,kur šis cilvēks bija atnācis pakaļ savam mētelim,kuru bija nodevis šajā tīrītavā.Es sapratu,ka šīs dziļās pagraba telpas agrāk bija kalpojušas citiem,nelegāliem mērķiem,taču tagad tās ir pārveidotas par legālu tīrītavu un aptieku.

Balsu skaitīšanas komisijas priekšsēdētājs tagad izskatījās ļoti nevainojami.Viņš gāja savā iztīrītajā mētelī it kā nekas nebūtu noticis.Es pamāju viņam ar roku,liekot saprast,ka esmu viņu izsekojis,taču priekšsēdim tas bija tagad pilnīgi vienalga.Viss,kas kādreiz tur ir darīts nelegāli,tagad ir neatgriezeniski pārtaisīts un izskatās nevainojami.

Es izgāju atpakaļ uz ielas,kur varēja just saspringtu atmosfēru.Man garām paskrēja ļaudis,pulcējušies visādos baros un komandās.Pēkšņi man pretī nostājās bariņš policistu un gribēja mani ņemt ciet.Taču viņu priekšnieks neļāva mani arestēt,jo man sapnī bija mētelis,tieši tādā pat pelēkā krāsā, kā balsu skaitīšanas komisijas priekšsēdētājam.Sapņa beigas.

Skaidrojums.

1.Sapnis stāsta par situāciju,kāda pašlaik ir Amerikā,kad Trampa komanda vēlas pierādīt masveida krāpšanos vēlēšanās.

2.Ļoti iespējams,ka ir notikumsi ne tikai sazvērestība,krāpšana,bet arī nodevība.

3.Krāpšanas pēdas ir ļoti rūpīgi slēptas,tāpēc izskatās,ka Tiesās nebūs iespējams pierādīt tik lielu krāpšanos,kas spēja izmainīt vēlēšanu rezultātu.Par miljoniem atklāto viltoto biļetenu runā diemžēl tikai blogeri,nevis Trampa advokāti.Arī izsludinātajā sensacionālajā 19.novembra Trampa advokātu preses konferencē mēs nedzirdējām neko tik sensacionālu.

4.Situācija Amerikā paliks saspringta.

5.Tie,kuri ir bijuši iesaistīti šajā vēlēšanu krāpšanas afērā,bauda kaut kādu aizsardzību un neaizskaramību no tiesībsargājošām iestādēm.

6.Ja Džo Baidens ir ienaidnieks,tad diemžēl,izskatās,ka Amerika tiks nodota ienaidniekam,kas tikai paātrinās tās lejupslīdi.Gluži kā rakstīts: '' Jo noliktais laiks ir klāt, ka sods sākas pie Dieva nama. '' 1.Pēt.4.17.

 

Online visitors

We have 1 guest online