Lūgšanu Nams

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
LatvianEnglish (United Kingdom)

Tikšanās ar pravieti TB Joshua

E-mail Print PDF

 Pravietisks sapnis

2020.gada 14.novembrī

Sapnī manā dzīves vietā bija atnācis pravietis TB Joshua.Viņš sēdēja uz dīvāna un kalpoja cilvēkiem,kuri nāca pie viņa.

Es ienācu istabā.Pēkšņi mēs tajā ar pravieti atradāmies divatā. Es mēģināju kliedēt neveiklo klusumu sakot angliski : '' Kāds liels pagodinājums,ka Jūs kalpojiet manā dzīves vietā! Apbrīnojami un neaptverami ! ''

Pēc sacītā sagaidīju,ka pravietis TB Joshua mani izmeklēs un atradīs visādus grēkus un nepareizības.Es biju gatavs,lai mani izgaismo ,kāds esmu īstenībā,kā viņš parasti to dara savos dievkalpojumos. Taču sev par pārsteigumu,pravietis nesacīja pilnīgi neko.Es redzēju,ka viņš bauda Dieva Klātbūtni !

Es nesapratu : '' kā pravietis TB Joshua var atrast Dieva Klātbūtni manā dzīvesvietā ?! Salīdzinot ar viņu,es esmu pilnīgs nulle ! Reti kurš no kalpotājiem kaut ko labu var sacīt.Vismaz 90 % uzskata mani par nenormālu. Visi no manis aizbēguši,vai patriekuši ! Kā šis cilvēks, TB Joshua kuram visi dzenās pakaļ pēc dziedināšanas un svētībām,var tagad baudīt Dievu manā dzīvesvietā ?! Viņš taču ir tas,pie kura iet meklēt Dievu ! Kā viņš var atrast Dievu pie manis ?! '',es pie sevis pārsteigts domāju.

Tā domājot,es pats sāku izjust Dieva Klātbūtnes atmosfēru.Jo dziļāk es gremdējos Klātbūtnē,jo vairāk pārņēma ekstātisks prieks un sajūsma.Tā mēs divatā ar pravieti TB Joshua baudījām Dieva Klātbūtni manā dzīvesvietā.Sapņa beigas.

Skaidrojums.

Dzīvē tieši to arī daru.Kopā ar dažiem draugiem baudām Dievu manā dzīves vietā.Dievu tik tuvu nekad iepriekš neesmu piedzīvojis.Laikam jau Dievs vēlas uzsvērt šo lūgšanu svarīgumu,ja jau sapnī pats TB Joshua nāk baudīt Dievu šajā vietā.

 

Online visitors

We have 3 guests online