Lūgšanu Nams

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
LatvianEnglish (United Kingdom)

Radiācijas spēle

E-mail Print PDF

Pravietisks sapnis par Prezidenta vēlēšanām ASV

2020.gada 9.novembrī

Sapnī es redzēju,ka Latvijā nolaižas liels un ļoti moderns ASV armijas helikoters.Tas bija pats modernākais,aprīkots ar visjaunākajām tehnoloģijām. Kad helikopters nolaidās,es ieraudzīju,ka piloti ir aprīkoti ar biezu,necaurlaidīgu skafandru.Tie izskatījās priecīgi un ļoti pozitīvi domājoši.

Pēkšņi mums tika darīts zināms,ka mēs tiekam iesaistīti tādā kā spēlē.Sākumā par mums izliešot radioaktīvo lietu,bet tad mēs visi saņemšot parasto lietu,kas visu radiāciju nomazgāšot.

Tikko mums tas tika darīts zināms,atvērās kaut kāds caurums helikoptera grieztos un no tā izšļācās radioaktīvais lietus,kas vienā sekundē pāršļāca visus iedzīvotājus.Es sapnī sajutu to radiācijas indi,kas saindēja visu vienā mirklī.

Tālāk ar tikpat optimistisku attieksmi mums tika darīts zināms,ka tūlīt nāks parastais lietus,kas mūs visus brīnišķīgi nomazgās un viss atkal izskatīsies nevainojami. Tikko to pateica,tā tūlīt nāca parastais lietus,kas mazgāja nost radiāciju.Es ilgi sapnī stāvēju zem parastā lietus,jo viss iepriekš bija ļoti saindēts.Zīmīgi,ka mirkstot lietū,mēs nedrīkstējām skatīties apkārt,uzdot jautājumus vai iebilts.Mums bez ierunām bija jāļaujas procedūrai,kas visa notika pacilājošā un optimistiskā gaisotnē.

Kad parastais lietus bija beidzies,es tomēr nejutos tikpat tīrs kā agrāk.Radiācijas inde bija atstājusi savas pēdas,neskatoties uz mazgāšanu.Optimistiskie piloti skafandros uzvedās tā,it kā radiācijas spēle būtu brīnišķīgi izdevusies.

Kad lietus bija beidzies,es skatījos apkārt,cerot ieraudzīt kaut ko līdzīgu dušām,vai ūdens strūklām helikopterā.Tomēr dīvaini bija redzēt,ka gan radioaktīvais ,gan labais lietus,īstenībā nāca no viena un tā paša ,noslēpumainā,it kā nelegālā cauruma helikoptera grieztos.Sapņa beigas.

Skaidrojums.

1.Amerikāņu helikopters Latvijā nozīmē,ka mēs esam zem militārās ASV aizsardzības NATO sastāvā.

2.Radioaktīvais lietus nozīmē ASV masu informācijas melu kampaņu,ar ko tā ir saindējusi visu pasauli,bīdot Baidenu par Prezidentu,ar krāpšanu un netaisnību.

3.Labais lietus nozīmē Baidena centienus tagad nomazgāt netaisnības un melu radiāciju,solot draudzību...visādus labumus visiem un uzdodoties par priekšzīmīgu katoli.

4.Lai kā arī Baidens tagad censtos atmazgāties,viņš nespēs nomazgāt tos melus,kas ir izlieti pasaulē.Amerika vairs nebūs tāda,kāda tā ir bijusi iepriekš.

5.Noslēpumainais caurums helikoptera grieztos nozīmē,ka radiācija un lietus nāk no viena un tā paša avota,kas īstenībā vēlas palikt anonīms ( apslēpts ). Tas nozīmē ,ka viens un tas pats avots grib izdot rūgtu un saldu...indi un pretindi...ļauno un labo...kas Bībeles kontekstā ir negantība Dieva acīs.

 

Online visitors

We have 4 guests online