Lūgšanu Nams

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
LatvianEnglish (United Kingdom)

Atgriešanās pie Sākuma

E-mail Print PDF

 Pravietisks sapnis

2020.gada 31.oktobrī

Vakar FB diskutējām par to,vai man rakstīt memuārus ? Interesanti,ka šodien,neatkarīgi no tā visa,kāds mīļš brālis,theol.doktors man raksta ''...būtu labi,Normund,ka tu to visu uzrakstītu...''. Tātad,būs memuāri ne tikai video,bet arī rakstiskajā variantā.Šajā sakarā pagājušajā naktī redzēju šādu sapni :

Sapnī es atrados trolejbusā un biju tur vienīgais pasažieris.Es zvilnēju pašā pēdējā sēdeklī.Trolejbuss lēni virzījās no Dobeles uz Miltiņkrogu.Tieši uz to vietu,kur es 1986.gadā piedzimu no Augšienes.

Izrādās,ka sapnī Dobelē pa šo laiku ir tikusi ierīkota trolejbusu līnija,kas brauc tieši to pašu maršrutu,ko 1986.gadā veica autobuss. Trolejbuss lēni apmeta loku tam laukumam,kur Jēzus iekāpa ar mani autobusā 1986.gadā (liecību esmu daudzreiz stāstījis un rakstījis,tāpēc daudzi jau noteikti to zina).

Šoreiz es nebiju autobusā,bet trolejbusā,bet kopīgais ar to reizi bija tas,ka tāpat kā toreiz,biju VIENĪGAIS pasažieris.Trolejbuss mani lēnām izvadāja tieši pa to pašu maršrutu,kuru es braucu 1986.gadā ar autobusu.Tajā autobusā toreiz Jēzus ienāca manā dzīvē ,un es tur piedzimu no Augšienes.Tas bija satiksmes autobuss,kurā es biju VIENĪGAIS pasažieris.Sapņa beigas.

Skaidrojums.

1.Atgriešanās pie Jaunpiedzimšanas sākuma,nozīmē memuāru rakstīšanu no tās vietas,kur sākās mans ceļš ar Dievu.

2.Pasažieru neesamība nozīmē,ka atmiņu,vai memuāru rakstīšana neizraisīs pilnīgi neko.Es tā arī palikšu pilnigi viens savā dzīves autobusā (trolejbusā).Līdzīgi,kā to jau tas Kungs bija teicis 1986.gadā.

3.Lai arī memuāru rakstīšana nedos pilnīgi neko,tomēr tie atgādinās par to,kāpēc Baznīcā nenotika pilnīgi nekāda reformācija un atjaunotne pēc PSRS sabrukuma ? Dievs gan gribēja atjaunot Baznīcu,bet šajos memuāros jūs uzzināsiet to,kāpēc tā netika atjaunota ?

4. Trolejbusa lēnā virzība nozīmē,ka rakstīšana notiks lēnām un izsvērti.

5.Zīmīgi,ka šo rakstu 31.oktobrī - Reformācijas svētkos...bez pašas reformācijas.

6.Ja Dievs kaut ko grib svarīgu pateikt,tad manā dzīvē tas notiek 3 - jādi

1) caur Vārdu ( Bībele )

2) caur cilvēku ( tādi ir vairāki,kuri neatkarīgi viens no otra mani mudina uz rakstīšanu)

3) caur zīmi ( šis sapnis )

7.Kad jau daudzi sākuši aprakstīt šīs lietas,tad arī es no PAŠA SĀKUMA nolēmu visu uzrakstīt.Lūkas ev.1.nod.

 

Online visitors

We have 2 guests online