Lūgšanu Nams

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
LatvianEnglish (United Kingdom)

Par Hina mēģinājumu glābt Muntjanu

E-mail Print PDF

Pravietisks sapnis par Benija Hina ( Benny Hinn ) mēģinajumu glābt Vladimiru Muntjanu.

2020.gada 11.septembrī

Sapnī es redzēju,ka kāds iekārto vitrīnu partikas produktiem,kurus pats ir pagatavojis.Cilvēks it kā gribēja sākt visu no jauna.Es redzēju,ka viņš apklāj ar palagu vecos šķīvjus,lai neviens tos neredzētu ; uzliek vecajiem produktu šķīvjiem virsū dēli un sāk tam dēlim kraut virsū pilnīgi jaunus produktus.

Dīvaini bija redzēt,ka lietojami nebija ne jaunie,ne vecie produkti.Tādēļ,ka vecie produkti nebija izņemti ārā,dēlis bija šķībs,uz kura jaunie produkti nevarēja noturēties,bet gāzās ārā no vitrīnas. Tur nevarēja ēst ne jauno,ne veco,kaut arī vitrīnas iekārtotājs ļoti centās...apslēpt veco un piedāvāt ko jaunu.Tāpēc,ka vecais bija tikai apslēpts,bet nebija izņemts ārā,jaunais gāzās apkārt un vitrīnu nevarēja iekārtot. Sapņa beigas.

Skaidrojums.

1.Vitrīna ir publikski mēģinājumi reabilitēt Vladimiru Muntjanu pēc narkotiku skandāliem.

2.Tiek mēģināts apklāt vecās lietas un sākt visu no jauna. Tāpēc,ka vecās lietas nav izņemtas ārā,bet tikai apklātas,arī jaunās nevarēs noturēties.

P.S.

Dievs reabilitēja Dāvidu,kad tas grēkoja ar Batsebu.Tas mums rāda,ka Dievs ir gatavs piedot un atjaunot lielus kalpotājus arī pēc lieliem kritieniem. Tomēr bija arī kādi noteikumi no Dāvida puses,kuri viņam bija jāizpilda.Dāvidam bija publiski jaatzīst un jaizstāsta savs grēks.51.Psalms ir Dāvida grēku noželas Psalms,kad tas grēkoja ar Batsebu.

Lielu,publisku kalpotāju reabilitācija arī notiek publiski.Tas ir biblisks princips,ko Dievs liek ievērot.Kāpēc ? Tāpēc,ka publiskiem kalpotājiem pazemošanās tiek ieskaitīta tikai pēc publiskas atzīšanās.

Piemēram,Džimmija Svagarta un Toda Bentlija reabilitācija pēc viņu seksa skandāliem arī notika publiski '' vitrīnā ".Rika Džoinera vadītās draudzes Morning Star video sēriju '' Todd Bentley's recovering '' , varēja skatīt viņu mājas lapā.Viņi atzina savus grēkus publiski un nevainoja nevienu citu savos grēkos.Tādēļ viņiem ir joprojām savas kalpošanas.Tās,protams,nav tik lielas kā iepriekš,tomēr Dievs tos nav atcēlis,bet ļāvis joprojām Sev kalpot.Kāpēc ? Tāpēc,ka tie necentās visu apklāt...spodrināt savu tēlu...aizstāvēties,bet PAZEMOJĀS.Dievam ir ļoti dārga savu kalpu pazemošanās.Viņš to ievēro,piedod un atjauno.

Ir vēl kāds piemērs,kur pazemošanās nav notikusi.Tas ir Sandejs Adeladža,kurš pēc visiem finansu un seksa skandāliem nekad nav publiski atzinis un sūdzējis savus grēkus.Tāpēc arī Dievs viņu vēl nav reabilitējis un nav atjaunojis viņa kalpošanu.Dieva priekšā viņa kalpošana joprojām NAV legāla.

Ko darīs Vladimirs Muntjans ???...viņam vēl ir laiks sekot Džimmija Svagarta un Toda Bentlija piemēriem...bet vai viņš sekos ???...

 

Online visitors

We have 8 guests online