Lūgšanu Nams

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
LatvianEnglish (United Kingdom)

Pravietisks sapnis par Baltkrieviju

E-mail Print PDF

 2020.gada 20.augustā

Sapnī es atrados Padomju laika kravas automāšīnā.Tikko es vēlējos braukt,tā nez no kurienes priekšā uzradās visādi nedraudzīgi ļaudis,kuri sacīja,ka neļaus man braukt.Tie turēja manu Padomju laika auto,lai es nespētu nekur aizbraukt.

Sākumā es domāju,ka tie jau nu nespēs mani noturēt,taču dīvainā kārtā tiem izdevās auto noturēt.Ļaudis darīja visu,lai es nespētu izkustēties no vietas.Viena no manām kļūdām bija tā,ka es biju ielēdzis lielāku pārnesumu,jo gribēju uzreiz ļoti ātri tikt no šejienes projām ; tāpēc tiem auto izdevās noturēt.

Tālāk sapnī es ieraudzīju kādu lēzenu nogāzi un braucu pa to lejā.Inerce braucot pa nogāzi bija pārāk liela,lai auto noturētu.Tādā veidā,braucot pa nogāzi,es tiku no saviem nedraugiem vaļā,un tie mani vairs nespēja noturēt.

Dīvaini bija tas,ka palika tomēr viens īpaši dedzīgs pretinieks,kurš savā pretestībā bija palicis pilnīgi viens.Vinš bija ne tikai viens,bet arī palicis ļoti maziņš - kā tāda bērnu lelle. Es turēju rokā šo spītīgo lelli,kura neskatoties uz visu, kliedza nenormālā balsī ar pāŗgrieztu seju.Tajā lellē es atpazinu prezidentu Lukašenko.Viņš bija palicis viens un mazs,bet tomēr nebija padevies.Kaut arī viņš kliedza un joprojām draudēja,taču nebija vairs bīstams.Sapņa beigas.

Skaidrojums.

1.Padomju kravas automašīna nozīmē veco,autoritāro režīmu Baltkrievijā.

2.Vēlme tikt projām ar lielāko pārnesumu , nozīmē vēlmi pēc ātrām pārmaiņām.

3.Vecais autoritārais režīms darīs visu,lai noturētos.

4.Tomēr uzsāktā pārmaiņu inerce būs par lielu,lai režīms noturētos.

5.Prezidents Lukašenko neatkāpsies. Viņš darīs visu,lai pretotos un noturētos.Viņš to darīs arī pēc zaudētas cīņas.

 

Online visitors

We have 7 guests online