Lūgšanu Nams

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
LatvianEnglish (United Kingdom)

Neveiksmīgā izlaušanās

E-mail Print PDF

 Pravietisks sapnis

2020.gada 19.jūlijā

Sapnī es atrados starp savējiem,kad pēkšņi mūs ielenca ienaidnieks.Pēc aplenkšanas daudzi gribēja izlauzties,taču to nespēja.

 

Pēkšņi es redzu,ka atrodos tikko iegādātā jaunā un modernā džipā,ko nopirkuši mani draugi,kristīgie kalpotāji.Viņi saka,ka tiem izlaušanās nesagādās problēmas.'' Mēs noteikti izlauzīsimies,jo mums ir nauda ! '', sacīja kristīgie kalpotāji.Tomēr,lai cik reižu mēs mēģinājām izlauzties,taču mūsu džipu vienmēr atsvieda atpakaļ.Es sapratu,ka ar šiem kalpotājiem nekāda izlaušanās nebūs iespējama.

Tālāk es nolēmu izlauzties viens pats.Tas bija līdzīgi tiem spitālīgajiem,kuri nolēma iet uz ienaidnieka nometni,jo pie savējiem vienalga ir jāmirst ( 2.Ķēn.7.nod.). Es iegāju caurlaižu punktā,bet sev par izbrīnu, ieraudzīju savējos - kādas personas baltās drēbēs. Ieraugot mani personas izsaucās : '' Mēs atradām kādu,kurš var rakstīt ! ''

Man deva uzdevumu palikt caurlaižu punktā un pierakstīt to,ko man liks pierakstīt.Man lika saprast,ka es ātrāk šo vietu nepametīšu,kamēr būšu izpildījis visus rakstu darbus.Sapņa beigas.

Skaidrojums.

1.Sapnis ir par konkrētu situāciju manā dzīvē,kur es biju iesaistīts kādā atmodas un dziedināšanas kalpošanā,kura vēlējās izlauzties,bet nespēja,liekot cerību uz materiālo nodrošinajumu,nevis Dievu.

2.Izlaušanās mēģinājums vienatnē un rakstu darbi izlaušanās caurlaidē,ir mans pravietiskais aicinājums,ko es daru patreiz un esmu darījis visus iepriekšējos gadus,pierakstot pravietiskus sapņus un vēstījumus.Daudzi no tiem ir adresēti draudzēm,kuras cenšas izlauzties.

3.Īstenībā nekāda izlaušanās nebūtu vajadzīga.Jērikas mūri sabruktu paši no sevis , ja Draudze izpildītu Dieva vienotības standartu,kā toreiz Izraēls.

 

Online visitors

We have 7 guests online