Lūgšanu Nams

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
LatvianEnglish (United Kingdom)

Izmisuma apkampiens

E-mail Print PDF

Pravietisks sapnis

2020.gada 17.jūlijā

Sapnī es devos uz kristīgu pasākumu,bet lai tur tiktu iekšā,man bija vajadzīga atļauja,vai ielūgums.Es devos uz kantori,kur šos ielūgumus izsniedza,bet tajā ofisā nebija neviena cilvēka.Dīvaini bija tas,ka es rakstīju ielūgumu pats sev.

Ar šo ielūgumu es iegāju kristiešu sapulcē.Tur es redzēju ļaudis,kuri bija noslāņojušies dažādās grupās un ar aizdomām raudzījās viens uz otru.Es vairs negribēju uzprasīties uz nepatikšanām,tāpēc nolēmu tur vairs neko nerunāt un nepravietot.Tomēr atlika man tur ienākt,kad ļaudis sāka izrādīt jau savu neapmierinātību. Es redzēju,ka ļaudis tur ir iesaluši savā egoismā,paštaisnībā,dusmās un visā negatīvajā.Es redzēju,ka ļaudis bija it kā iesaluši savās cietajās sirdīs.

Pēkšņi es dzirdu balsi,kas bija Dieva balss.Dīvaini bija tas,ka Dievs ar mani runāja kā draugs,nevis valdnieks.Es atcerējos Jēzus Vārdus,kur Viņš saka: '' Jūs esat Mani draugi,ja dariet, ko Es jums pavēlu.'' Jņ.15.14. Dieva Balss sacīja: '' Viņi izkusīs...viņi noteikti izkusīs ! ''

Pasākums bija beidzies,taču atkusis neviens nebija. Pēkšņi sapnī es gāju tieši tāpat uz otru pasākumu.Es tieši tāpat rakstīju pats sev ielūgumu kantorī,kurā neviens nebija.Es nonācu pasākumā,kurā mani neieredzēja un arī ļaudis neieredzēja viens otru.Atkal nekas nebija mainījies.

Pasākums bija beidzies un es stāvēju auto stāvvietā.Man garām pagāja evaņģēlists Nātans Morriss.Es ieraudzīju pirmo cilvēku,kurš nāca ārā no pasākuma,apkampu viņu un izmisis saucu : '' Es taču tevi pazīstu ! Es tevi varu redzēt un zinu visu par tevi ! Es tevi p a z ī s t u ! '' Visapkārt iestājās klusums un neveikla situācija.Ļaudis it kā gribēja,bet nevarēja mani apklusināt.Man pašam bija sajūta,ka nevis tikai es,bet pats Dievs caur mani runāja šādi uz to cilvēku,kuru es biju apkampis.Sapņa beigas.

 

Online visitors

We have 7 guests online