Lūgšanu Nams

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
LatvianEnglish (United Kingdom)

Demarkācijas līnija

E-mail Print PDF

Pravietisks sapnis

2020.gada 31.martā

Sapnī es redzēju,ka tiek nosprausta ļoti strikta demarkācijas līnija; līdzīga tai,kas atrodas starp Dienvidkoreju un Ziemeļkoreju. Visur,kur šī līnija gāja,viss tika neizbēgami sadalīts 2 pretējās nometnēs.

Demarkācijas līnija sadalīja ezerus,upes,mājas un ģimenes 2 pretējās nometnēs.Līnija šķērsoja kādas mājas dzīvojamo istabu, sadalot ģimeni 2 pretējās nometnēs. Līnija nesaudzēja nevienu ! To neviens nevarēja ne pārbīdīt,ne novirzīt ne par mata tiesu.Demarkācijas līnija nesaudzīgi sadalīja visu 2 pretājās nometnēs.Sapņa beigas.

Skaidrojums.

Bībele saka,ka Jēzus ir tāda '' demarkācijas līnija '',kas nesaudzīgi un neizbēgami sadala sabiedrību 2 pretējās nometnēs.

Jēzus: Es esmu nācis cilvēku savest naidā ar viņa tēvu un meitu ar viņas māti, un vedeklu ar viņas vīramāti. Un viņa paša māju ļaudis būs cilvēka ienaidnieki. Kas tēvu vai māti vairāk mīl nekā Mani, tas Manis nav vērts, un, kas dēlu vai meitu vairāk mīl nekā Mani, tas Manis nav vērts. Un, kas savu krustu neuzņemas un Man neseko, tas Manis nav vērts. Kas savu dzīvību manto, tas to zaudēs, bet, kas savu dzīvību zaudē Manis dēļ, tas to iemantos.Kas jūs uzņem, tas uzņem Mani, un, kas Mani uzņem, tas uzņem To, kas Mani sūtījis. Mat.10.35-40

 

Online visitors

We have 10 guests online