Lūgšanu Nams

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
LatvianEnglish (United Kingdom)

Kā dzemdētāja...vārds par draudzi un nākotni

E-mail Print PDF

 2020.gada 29.oktobrī

Vakar kāds mīļš brālis salīdzināja manu lūgšanu ar dzemdībām.'' tu lūdzi, it kā kaut ko dzemdētu '',sacīja brālis.

Bībelē ir dzemdību veida lūgšana,ko iedvesmo,vai iespaido Svētais Gars.Pravietim Jesajam bija tieši šāda veida lūgšana :

Bībele: 17 Kā dzemdētāja, kad tai pienāk viņas stunda, mokās un brēc savās sāpēs, tā mums, Kungs, gāja Tava vaiga priekšā, - 18 mēs bijām kā dzemdētājas, mēs mocījāmies sāpēs, bet mēs dzemdējām tikai vēju; zemei mēs nevarējām palīdzēt, nepiedzima arī jauni zemes iedzīvotāji. 20 Ej, mana tauta, savās mītnēs un aizslēdz savas durvis aiz sevis - paslēpies mazu brīdi, kamēr pāries dusmas! 21 Jo Tas Kungs drīz izies no Sava mājokļa, lai sodītu zemes iedzīvotājus viņu grēku dēļ. Tad būs redzamas zemē izlietās asinis, un tā vairs neapsegs savus nokautos. Jes.26.nod.17-18 un 20-21

1.Kungs saka,ka dzemdējoša lūgšana šoreiz nav pravietiska zīme par to,ka Latvijā dzims kaut kāda jauna Dieva kustība.18.pants - zemei mēs nevarējām palīdzēt un nepiedzima arī jauni zemes iedzīvotāji (c).Dievs ir noteicis Latvijā atbildēt tad,ja ticīgie nāks kopā ilgstoši un patstāvīgi meklēt Dieva Vaigu kopā.Bet to diemžēl viņi nedarīs.Būs prezentācijas,bet nekas vairāk par to.

2.20.un 21.pants runā par to,ka mums pašreiz ir jāiet katram savā mītnē un jāpaslēpjas (covid 19).Tomēr arī pēc Pandēmijas pasaulē nekas labs nav gaidāms.Dievs runā par jaunu karadarbību,kas izraisīsies pēc Pandēmijas.Dievs soda pasauli pamatā ar 1) sērgas 2) karš 3) dabas katastrofas 4) bads.

3.Kaut arī neko iepriecinošu nākotne nesola - ir jāpaliek Kristū līdz galam...jo ir rakstīts - Kas pastāv līdz galam,tiks glābts (Mat.24.13.).

 

Online visitors

We have 6 guests online