Lūgšanu Nams

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
LatvianEnglish (United Kingdom)

Divas upes ( pravietisks redzējums )

E-mail Print PDF

1999.gada decembrī lūgšanas laikā es redzēju šādu redzējumu :

Redzējumā es atrados pie Latvijas Austrumu robežas un skatījos pāri robežai Krievijas virzienā. Latvijas robeža bija nosprausta ar sētu,kas izskatījās pēc zirgu aplokiem.

Es raudzījos Krievijas teritorijā,kur viss izskatījās ļoti mierīgi.Bija skaista vasaras diena.Puķītes smaržoja,putniņi dziedāja un zālīte zaļoja.

Pēkšņi Krievijas teritorijā no kaut kādām pazemes dzīlēm izvirda melna,netīra upe,kas gāzās pāri uz Latviju.Es gribēju ar zirgu aplokiem upi apturēt,bet mani kā spalviņu nonesa malā.Es redzēju,ka netīrā upe izposta visu savā ceļā.Tā pārklāj Rīgu un ieplūst Baltijas jūrā.Upe nesa sev līdzi kaut kādus būvgružus un atkritumus,ar ko tā pārklāja teritoriju,kur tecēja.

Tad kāda neredzama roka mani pacēla augšā.Es atrados starp debesīm un zemi.Pēkšņi kāds man lika paskatīties uz augšu,kur es ieraudzīju milzīgu ūdenskrātuvi,kurā bija kristālskaidrs un tīrs ūdens.Tas ūdens gribēja atraisīties un nonākt uz Latviju,taču cilvēki tur lejā bija skeptiski un negribēja to atraisīt.Es sapratu,ka Dievs piedāvā Latvijai Savu Upi,bet Latvija to nevēlas !

Tālāk es sadzirdēju savā garā šādus vārdus : ‘’ Ja negribēs šo,tad uzspiedīs to ! ‘’ Sapratu,ja ļaudis nevēlēsies Dieva Upi,tad pēc kāda laika tiem ar varu uzspiedīs to netīro upi no Krievijas.

Pašlaik mēs atrodamies laikā,kad mums vēl ir iespēja izvēlēties,tomēr tas laiks nevilksies mūžīgi. Ja Latvija noraidīs Dieva Upi,tai uzspiedīs citu upi no austrumiem ! Redzējuma beigas.

P.S.

Primāri Dieva Upi nevēlas Baznīca,nevis pasaule. Tādēļ no Baznīcas Dievs prasīs pirmām kārtām. Jo ir pienācis laiks tiesai, un tā iesākas ar Dieva namu (1.Pēt.4.17. jaun.tulk.)

 

Online visitors

We have 15 guests online