Lūgšanu Nams

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
LatvianEnglish (United Kingdom)

Par Krievijas/Ukrainas konfliktu.

E-mail Print PDF

Pravietiski par Krievijas/Ukrainas konfliktu.

2014.gada 4.martā

Kad viņi ies caur bēdu jūru un sitīs jūras viļņus, tad izsīks visas Nīlas straumes; Asīrijas lepnība taps pazemota, Ēģiptes scepteris kļūs nevarīgāks un beidzot izgaisīs. Un Es tos stiprināšu paļāvībā uz To Kungu, un viņi staigās Tā Kunga Vārdā!" saka Tas Kungs. Cahar.10.11-12

Skaidrojums.

1. Ukrainai ir jāiet caur bēdu jūru.

2. Asīrijas (Krievijas) lepnība tiks pazemota.

3. Ēģiptes (Krievijas) scepteris kļūs nevarīgāks un beidzot izgaisīs.Scepteris nozīmē varu.Krievijas ietekme Ukrainā kļūs nevarīgāka un izgaisīs ar laiku.

4. Uzbrukums Ukraiņiem nāks par labu tādā nozīmē,ka caur šīm briesmām viņi tiks stiprināti paļāvībā uz to Kungu,jo tie būs spiesti meklēt to Kungu ! Ukrainā ir daudz atvērtu ļaužu Dievam un ir lielas iespējas garīgai Atmodai !

Bet ļoti savarīgs ir šis Vārds:

Dievs stājas pretim lepniem, bet pazemīgiem dod žēlastību. – JĒK.4.6.

Krievijas un Ukrainas konfliktā Dievs skatās,kurš pazemosies ! Ja pazemosies Krievija,tā atvilks karaspēku un neiebruks Ukrainā.Dievs dos žēlastību Krievijai !

Ja pazemosies Ukraina,tā pielūgs un meklēs Dieva Vaigu ! Dievs tad Ukrainai dos žēlastību - pazemos Krievijas lepnību un Krievijas scepteris Ukrainā kļūs nevarīgāks ! Pagaidām Dievs gaida – kurš pazemosies !!!???

 

Online visitors

We have 19 guests online