Lūgšanu Nams

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
LatvianEnglish (United Kingdom)

Atkal par Sīrijas konfliktu.

E-mail Print PDF

Atkal par Sīrijas konfliktu.

2013.gada 6.septembrī

http://www.delfi.lv/news/world/other/sirijas-konflikts-kara-gadijuma-krievija-palidzes-sirijai-pazino-putins.d?id=43633041

Šodien lasu ziņas un ir apstiprinājies kāds Vārds,kas runāja jau kādu laiku atpakaļ.Es to tā līdz galam nesapratu,bet šodien,lasot ziņas,saprotu daudz vairāk. Runa ir par to,ka Sīrija ir ieguvusi spēcīgu sabiedroto- Krieviju ne tikai vārdos vien.Obama vairs nebūs tik bravūrīgs,it kā varētu darīt ko vien iedomājas.

Vārds no 1.Ķēniņu 15.16-21

16 Bet karš bija starp Asu un Baešu, Israēla ķēniņu, visu viņu mūža dienu.

17 Un Israēla ķēniņš Baeša devās uzbrukumā pret Jūdu, un viņš uzcēla Rāmu, lai neviens nevarētu nedz iziet, nedz ienākt pie Asas, Jūdas ķēniņa.

18 Bet Asa paņēma visu sudrabu un zeltu, kas vēl Tā Kunga namā bija atlicis dārgumu krātuvē, un arī ķēniņa pils dārgumus, un visu to viņš lika savu kalpu rokās, un ķēniņš Asa tos sūtīja pie Heziona dēla un Tabrimmona dēla Ben-Hadada, Aramas ķēniņa, kas mita Damaskā, sacīdams:

19 "Manā un tavā starpā pastāv derība un arī mana tēva un tava tēva starpā; redzi, es tev esmu nosūtījis dāvanu - sudrabu un zeltu. Ej un lauz savu derību ar Israēla ķēniņu Baešu, lai tas no manis atstātos!"

20 Un ķēniņš Ben-Hadads paklausīja ķēniņu Asu un sūtīja savu karotāju virsniekus, kādi tam bija, pret Israēla pilsētām. Viņš uzveica Ijonu, Danu, Ābēl-Bēt Maāhu un visu Kinnerotas un Naftaļa zemi.

21 Un notika, tiklīdz Baeša to dzirdēja, tas pārtrauca Rāmas celšanu un atgriezās Tircā.

Skaidrojums.

1.Tieši tāpat kā bija pilsoņu karš starp Jūdu un Izraēlu – tāpat ir pilsoņu karš Sīrijā.

2.Tāpat kā ķēniņš Asa ir ielenkumā un viņam draud no visām pusēm,tādā pat situācijā šodien ir Sīrijas režīms.

3.Tāpat kā Asa meklēja palīdzību pie tā laika lielvarām - Damaskas ķēniņa Ben-Hadada,tāpat Asads šodien meklē palīdzību pie Krievijas.

4.Tāpat kā tika noslēgts palīdzības līgums Asas un Ben –Hadada starpā,tapat ir noslēgta kāda vienošanās Sīrijas un Krievijas starpā,kas Sīrijai ļoti dārgi izmaksāja (par velti nekas nenotiek).

5.Cerībā,ka šis konflikts beigsies tāpat kā ķēniņa Asas gadījumā,kad ienaidnieks Baeša pārtrauks aplenkumu un atgriezīsies savā vietā un kristieši Sīrijā varēs mierīgāk uzelpot.

6.Cerībā,ka karš nesāksies,bet būs kā Ziemeļkorejas gadījumā,kad raķetes tika uzstādītas no abām pusēm,bet netika palaistas.Šis nav pravietojums,bet tikai labas gribas izteikums.

 

Online visitors

We have 21 guests online